HER KİLOMETREDE YENİ

KURUMSAL

Hakkımızda

SOYLU, 2001 yılında İstanbul Dolapdere Sanayi Sitesinde Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Niyazi Soylu tarafından kurulmuştur.

2020 yılında üretim Düzce Gümüşova ilçesinde 9.000 m2 kapalı alana sahip yeni tesise taşınmış olup Istanbul/İkitelli şubesi 1.500 m2 depolama alanı ile satış, servis, montaj ve lojistik hizmetlerine devam etmektedir.

Ağır ticari araçlar için Egzoz & Emisyon Sistemleri, Hava Tankları, Yakıt & Yağ Depoları, NOx & Isı Sensörleri olmak üzere 6 farklı kategoride 16.000 üzeri farklı ürün üretmekteyiz.

SOYLU, ürünler için gerekli tüm bileşenleri kendi bünyesinde üretmekte olup, tüm üretim süreçleri ve satış sonrası hizmetlerde kalite yönetim sistemi doğrultusunda hareket ederek, güncel teknolojileri yakından takip etmektedir.

Kullanılan tüm kalıplar, aparatlar SOYLU bünyesinde tasarlanmakta (thinkdesign) ve CAD/CAM programları ile (Mastercam, Machining Strategist) CNC tezgâhları kullanılarak, ISO 9001-2015 Kalite Yönetim Sistemi ile sertifikalandırıp Dünya standartlarında üretim gerçekleştirmektedir.

AEM piyasasında ihtiyaçlara yönelik her türlü teknolojik altyapıya sahip olan SOYLU tesisleri’nde, sektörün ihtiyaçlarına yönelik çözüm üretmeye devam ediyor.

Daha iyisini yapmak için çıktığımız bu yolda müşterilerimizin işine değer katacak parçaları üretiyoruz. Yerel üretimimiz, geniş servis ağımız ve kolay tedarik hizmetlerimiz ile; ülkemizde üreten bir değer olma gayesiyle yükseliyoruz.