HER KİLOMETREDE YENİ

KURUMSAL

İnsan Kaynakları

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Din, dil, ırk, cinsiyet, engelli ayırımı gözetmeksizin doğru insanların istihdamını sağlamak, çalışanlarının memnuniyetini yükseltmek, kuruma bağlılıklarını ve verimliliğini arttırmak, kendilerini geliştirmelerine olanak sağlayacak bir ortam yaratarak karar oluşumuna katılımını sağlamak.

Soylu Ltd. olarak çalışanlarımızı şirketin en değerli kaynağı olarak görüyoruz. Hızla büyüyen, değişime ve öğrenmeye açık olan şirketimizde, çalışanlarımızın gelişimini sağlamak amacıyla birçok faaliyet gerçekleştiriyoruz.

Soylu Ltd. olarak amacımız;

Bize başvuran adaylar için;

• Kendilerine en uygun olan ve kendilerinden en yüksek verim alacağımız görevler ile buluşturmak.

Çalışanlarımız için ise;

• Memnuniyetlerini yükseltmek,
• Kuruma bağlılıklarını artırmak,
• Verimliliklerini artırmak,
• Kendilerini geliştirmelerine olanak sağlayacak bir ortam yaratmak,
• Karar oluşumuna direk veya dolaylı katılımlarını sağlamaktır.

SOSYAL OLANAKLAR

Mesai saatleri, hafta içi 08:30-18:00 haftasonu cumartesi olmak üzere 08:30 – 15:30 arasındadır. Şirketimizin sağladığı olanaklar; yemek, servis ve sağlık sigortasıdır.

EĞİTİM VE GELİŞTİRMELER

Hızla gelişen bir sektörde değişimi ve gelişimi yönetmek için eğitim ve geliştirme çok önemlidir Şirketimizde çalışanlarımızın sürekli gelişimini sağlamak amacıyla şirket içi ve dışı eğitimler düzenlenmektedir Şirketimizi ileriye taşıyacak, gelişen teknolojiyi etkin olarak kullanabilecek, globalleşen dünyada değişimi ve gelişimi işine yansıtabilecek çalışanları yetiştirmeyi hedefliyoruz İşe yeni başlayan çalışanlarımız iş başında ve süreç liderleri tarafından verilen toplu eğitimler ile oryantasyon programı'na katılmaktadır. Bu programla kişilerin iş süreçlerini öğrenmeleri ve şirketimize daha hızlı uyum sağlamaları amaçlanmaktadır Eğitim ve geliştirme faaliyetleri ile çalışanlarımızın kişisel gelişimlerini, bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirmek ve şirketimizin gelişimini sağlamak bizim asıl amacımızdır.

İŞ BAŞVURULARI

İşe alım sürecimizin amacı, firmamızın stratejileri doğrultusunda doğru çalışanı doğru zamanda seçmek ve en uygun pozisyona yerleştirmektir.

Hızla gelişen bir sektörde değişimi ve gelişimi yönlendiren Soylu Ltd.'nde sizinle beraber yeni başarılara imza atmak ve geleceği oluşturmak istiyoruz Şirketimize, Internet, elektronik posta, faks aracılığıyla veya bizzat gelerek iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bunun yanı sıra, yeni mezun, dinamik ve başarılı gençleri tanımak ve şirketimize kazandırmak amacıyla aşağıdaki linke tıklayarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Başvuru için mail adresi: ik@soylu.com