HER KİLOMETREDE YENİ

KURUMSAL

Soylu Hakkında

Soylu Ltd. 2001 yılında İstanbul Dolapdere Sanayi Sitesinde Yönetim Kurulu Başkanımız Sn.Niyazi Soylu tarafından kurulmuştur.

2020 yılında Merkezi İstanbul'da olmak üzere; üretimi Düzce Gümüşova ilçesinde 9.000 metrekare kapalı 3000 metrekare açık alanlı fabrikasına taşınmaktadır.

Her nevi motorlu araçların Egzoz Sistemleri üreticisi olarak faaliyet göstermeye başlayan Soylu Ltd. takip eden yıllarda, Hava Tankları, Yakıt Depoları ve NOx Sensörleri için pazarda güçlü bir talebin var olduğu neticesiyle ürün gamına eklemiştir.

Soylu Ltd. ürünleri için gerekli tüm bileşenleri kendi bünyesinde üretmekte olup, tüm üretim süreçleri ve satış sonrası hizmetlerde kalite yönetim sistemi doğrultusunda hareket ederek, güncel teknolojileri yakından takip etmektedir.

Kullanılan tüm kalıplar, aparatlar Soylu Ltd. bünyesinde tasarlanmakta (thinkdesign) ve CAD/CAM programları ile (Mastercam, Machining Strategist) CNC tezgâhları kullanılarak, ISO 9001-2015 Kalite Yönetim Sistemi ile sertifikalandırıp Dünya standartlarında üretim gerçekleştirmektedir.

OEM ve After Market piyasasında ihtiyaçlara yönelik her türlü teknolojik altyapıya sahip olan Soylu Ltd. tesisleri’nde, sektörün ihtiyaçlarına yönelik çözüm üretmeye devam ediyor.

Daha iyisini yapmak için çıktığımız bu yolda müşterilerimizin işine değer katacak parçaları üretiyoruz. Yerel üretimimiz, geniş servis ağımız ve kolay tedarik hizmetlerimiz ile; ülkemizde üreten bir değer olma gayesiyle yükseliyoruz.

Soylu Ltd. siz değerli müşterilerine hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.